Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Pozor na podvodné tablety „KETO DIET“

Kapsuly na chudnutie Keto Diet v zeleno-bielom obale sú podvodný výrobok, ktorý nevyrába česká značka KetoDiet.

Keď dvaja hovoria keto diet, nie je to to isté. Majte sa preto na pozore. Tablety „KETO DIET“ nie sú náš výrobok a do diéty nepatria!

Tablety „KETO DIET" = podvodný produkt

Správa pre všetkých našich zákazníkov – na trhu sa objavili podvodné zázračné tablety, vydávajúce sa za naše Tablety KetoDiet HEAT. Aj keď by to bola fantázia, žiadne zázračné tablety na chudnutie jednoducho neexistujú, je to skrz-naskrz lož! Bohužiaľ, takéto klamstvá sa objavujú čoraz častejšie. Predajcovia garantujú vysoké úbytky na váhe, a to bez úpravy stravy alebo zaradenia pohybu.

Svoje tvrdenia často zastrešujú menami známych lekárov či výživových poradcov a tvária sa veľmi dôveryhodne. Ich ponuka je často formulovaná naliehavo, až agresívne.

„Tablety KETO DIET“ naša spoločnosť nevyrába ani nepredáva a neodporúča ich zaraďovať do našich diétnych programov.

Predajca vyššie uvedeného produktu, naopak, parazituje na našej ochrannej známke a poškodzuje našu dobrú povesť. Z tohto dôvodu sme sa už v minulosti obrátili na Štátnu poľnohospodársku a potravinársku inšpekciu, ktorá nám dala za pravdu a ponuku predaja „tabliet KETO DIET“ opakovane zaradila medzi rizikové webové stránky, ktoré možno nájsť na www.potravinynapranyri.cz.

Kapsuly „KETO DIET“ pod hľadáčikom Štátnej poľnohospodárskej a potravinárskej inšpekcie Českej republiky

S tabletami KetoDiet Heat bude vaše chudnutie účinnejšie. Podporte svoje chudnutie vhodným doplnkom stravy.

Jediné originálne tablety KetoDiet HEAT

Ak chcete podporiť svoje chudnutie, skúste naše tablety KetoDiet HEAT – spaľovač tukov. Pomáhajú účinne zhadzovať nadbytočné kilá. Dodajú vám energiu pred športovou aktivitou, pomáhajú pri regenerácii. Znižujú únavu a vyčerpanie. V balíčku nájdete 60 tabletiek, ktorá vám vydržia na celé 2 mesiace užívania.

Kúpiť

Venujte, prosím, zvýšenú pozornosť pri objednávkach tovaru. Ak máte akékoľvek pochybnosti, kontaktujte našu zákaznícku podporu, ktorá vám poskytne pomoc pri rozhodovaní.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov