Happy Days zľava 20 % na KetoDiet

Happy Days –20 %

Tentokrát aj na novinky a limitky* s kódom: DAYS20

Chcem nakúpiť

„Potešili ma pochvaly od ľudí, od ktorých som ich nečakala,“ hovorí štíhlejšia Mirka

5. 9. 2023Tento článok vám zaberie 5 min čítaniaNikola Nevečeřalová

Z Mirky srší energia a akoby o dekádu omladla. Ako sa podarilo schudnúť mamičke, ktorá sa naplno venuje deťom a seba samu odsunula na vedľajšiu koľaj?

Mirka schudla s KetoDiet a omladla

Mirka sa tromi tehotenstvami prepracovala k vysokej nadváhe

„Priala som si, aby som sa na seba mohla zase pozrieť do zrkadla bez výčitiek,“ prezradila na seba pred štartom chudnutia Mirka, ktorá vychováva ročného syna a päťročnú dcérku. V minulosti si pre seba zdravo varila, „škatuľkovala“ a takmer denne športovala. Prestala však na seba mať čas a kilá išli hore.

Logicky uprednostnila potreby detí pred svojimi. Veľa pribrala po prvom pôrode. „Potom nasledovalo ďalšie tehotenstvo, bohužiaľ, prerušené v 20. týždni, keď som znova dosť pribrala,“ zveruje sa Mirka a dodáva, že po treťom tehotenstve jej naskočili ďalšie kilá navyše.

Mirka by rada schudla 15 až 20 kg, ale nie je to podmienkou. „Poteší ma každé kilo, ale hlavne každý centimeter, ktorý zmizne,“ udáva si reálne ciele mamička.

V porovnaní s konkurenciou víťazí KetoDiet

Mirka vyhrala spolu s ďalšími dvoma mamičkami redukčnú premenu s KetoDietsúťaži na eMimine. „Vôbec som to nečakala. Prečítala som si iné príbehy mamičiek – a že ich bolo! –, o to viac ma to potešilo,“ oznamuje pocity Mirka, ktorá sa o svojej výhre dozvedela na ceste s dcérou na pohotovosť.

Pre Mirku nebol princíp KetoDiet žiadnym prekvapením. Vedela, do čoho ide, pretože sa jej po prvom pôrode podarilo schudnúť s inou značkou keto diéty. „Po zoznámení sa s KetoDiet som bola nadšená. Má veľmi veľa produktov, viac možností, a hlavne chuťovo dobré jedlá, pochvaľuje si Mirka.

Navyše sa Mirka a ostatné dve mamičky ako výherkyne premeny pravidelne schádzali s našou výživovou poradkyňou Martinou Dvořákovou pri meraní InBody a výsledky svojho chudnutia hneď na mieste konzultovali. „Meranie bolo veľmi príjemné, dostala sa nám podpora a kontakt s fajn ľuďmi. Nabíjalo ma to,“ hodnotí Mirka.

Priebeh chudnutia Mirky s KetoDiet – diétny plán INTENSE

Mirka schudla s KetoDiet veľa tuku.

1. krok KetoDiet

Prvé dni s KetoDiet si Mirka pochvaľovala. „Veľmi mi šetrí čas to, že je prevažne všetko nachystané,“ vypichuje pre ňu najväčšiu výhodu a dopĺňa, že jej všetky jedlá v balíčku pre 1. krok diétneho plánu INTENSE chutili, a hlavne ju zasýtili.

Vnímala tiež, že má viac energie a nie je toľko unavená, aj keď toho práve veľmi nenaspí. Hoci na sebe nepociťovala po prvom mesiaci chudnutia žiadne výraznejšie zmeny, meranie InBody ukázalo, že schudla veľkú porciu tukových zásob.

„V jedálničku mi zo všetkého najviac chýbalo mäso a paradajky, na ktoré som sa tešila celý mesiac,“ smeje sa Mirka. V 2. kroku si už totiž môže dopriať oboje.

V prehľadných zoznamoch potravín do keto diéty nájdete všetko, čo odporúčame jesť v 1. kroku KetoDiet aj v ďalších fázach diéty. 

Redukčná premena mamičky Mirky s KetoDiet

2. krok KetoDiet

V ďalšom kroku diéty sa s balíčkom pre 2. krok diétneho plánu INTENSE cítila Mirka veľmi dobre. Dokonca v druhom kroku schudla ešte viac ako v prvom, a tak sa s výživovou poradkyňou dohodli, že si ho zopakuje. Bude ho držať namiesto 4 hneď 8 týždňov, čím svoje chudnutie zefektívni.

Veľmi mi vyhovuje, že je príprava keto jedál veľmi rýchla,“ užíva si úsporu času Mirka a prezrádza svojich obľúbencov medzi proteínovými jedlami a nápojmi, ktoré aj v druhom kroku keto diéty tvoria podstatnú časť chudnúceho jedálnička. „Nápoje mám rada azda všetky a z jedál som si zamilovala proteínové palacinky a paradajkovú polievku.“

3. krok KetoDiet

Tretí krok KetoDiet, v ktorom sa z diétneho režimu stáva skôr low carb štýl stravovania, si Mirka obľúbila. „Síce ešte fičím na keto produktoch, pretože neustále nestíham, ale minimálne dve keto jedlá za deň som už plne nahradila bežnými nízkosacharidovými,“ popisuje priebeh finálnej časti svojho chudnutia a prechod do zdravého životného štýlu Mirka a prezrádza, že jej vôbec nechýba sladké ani vyprážané.

Ako to len za chodu domácnosti ide, pridáva Mirka aj pohyb. Ten ju navyše vždy bavil. „Sem-tam si vezmem švihadlo a zaskáčem si. Občas pridám nejaké tie ľah-sedy a drepy a ruky posilňujem s PET fľašami,“ opisuje svoje aktuálne snaženie. „Mám tendenciu zase začať behať, ale zatiaľ sa na to cítim stále ťažká,“ smeje sa Mirka, ktorá však s dvoma malými deťmi nemá o pravidelný pohyb núdzu.

Neviete, ako s chudnutím začať?

Nechajte si odporučiť diétny plán múdrou BMI kalkulačkou.

Prejsť na BMI kalkulačku

Mirka schudla s KetoDiet a je spokojná

„Nerozmýšľajte a choďte do toho,“ odkazuje všetkým nerozhodným Mirka

Mirkine úsilie schudnúť ocenilo aj okolie a ako sama hovorí, pochvaly vždy potešia a zvlášť od ľudí, od ktorých by ich nečakala.

Mirka sa cíti v poslednom kroku diéty fajn. „Dodalo mi to trochu sebavedomia a dúfam že to bude lepšie a lepšie,“ pokračuje v plnení svojho cieľa dvojnásobná mamička a my držíme palce. 

Pokiaľ so štartom diéty váhate, má pre vás Mirka jasný odkaz: „Určite nerozmýšľajte a choďte do toho.“ 💙 

Beauty deň pre výherkyne na záver

Po troch mesiacoch chudnutia sme Mirke a ďalším dvom výherkyniam redukčnej premeny pripravili tzv. Beauty Day, keď si všetky 3 mamičky vzala do parády vizážistka Denisa a nafotili sme im profesionálne fotky na pamiatku.

Ako skrášľovací deň prebiehal, sa môžete pozrieť aj vy alebo si prečítať o premene ešte viac informácií v článku eMimina.cz.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Nikola Nevečeřalová copywriter

Pre zdravé stravovanie a pravidelný pohyb má správny zápal. Je aktívna nielen v živote, ale aj na našom blogu, kde sa môžete inšpirovať jej článkami.

Proteín rovno do e-⁠mailu

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov