Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Afirmácia – sila vlastných myšlienok vám pomôže schudnúť. Započúvajte sa

Speváčka Leona Gyöngyösi nahrala pre KetoDiet afirmačné nahrávky zamerané na zdravú redukciu váhy, pozitívne myslenie a sebalásku.

Zmeňte chod udalostí vo svoj prospech. Vaše myšlienky sú silnejšie, než si myslíte. Správne ich nasmerujte a prijmite chudnutie ako súčasť svojho nového a hlavne spokojného JA. Ako na to? Pustite si naše afirmačné nahrávky a nechajte konať svoje pozitívne presvedčenie.

 

Čo sú afirmácie

Afirmácie sú vnútorne vyslovené myšlienky, sny a priania, vďaka ktorým meníme chod udalostí tak, ako potrebujeme. Pôvodcom afirmácií môžete byť vy sami. Ich formulácie musia byť v pozitívnom slova zmysle. Vynechajte slová ako nechcem, nemôžem, nedostanem, nedokážem a pod. Inšpiráciu možno čerpať z mnohých kníh a už vytvorených afirmačných nahrávok. Zoznámte sa s tými našimi..

 

Podporte svoje chudnutie s KetoDiet

Afirmácie k všetkým diétnym plánom KetoDiet nahrala popredná česká gospelová speváčka Leona Gyöngyösi. Sama úspešne schudla s ketodiétou. Lei afirmácie pred pár rokmi obrátili život o 180°. „Skôr som bola hrozný frfloš a afirmácie ma posunuli správnym smerom,“ vysvetľuje Lea.

 

„Dôležité je mať vízie a veriť im. Budovať sebalásku. Nevravieť si, že som tučná, ale že mám radosť z toho, že začínam chudnúť,“, hovorí Lea Gyöngyösi.

 

K afirmáciám ju priviedli kamaráti vo chvíli, keď riešila nepríjemné zdravotné komplikácie. Vtedy si povedala, že nemá čo stratiť. Prečítala prvé knižky a začala o afirmáciách zisťovať viac. Inšpirovala ju predovšetkým americká spisovateľka a autorka medzinárodných bestsellerov Louise L. Hay.

Prvé afirmácie napísala Lea sama pre seba a týkali sa zdravia. Snažila sa svet vidieť v pozitívnych farbách a veci sa naozaj začali obracať k lepšiemu. Nasledovali afirmácie na tému ciele a sny, zdravie a imunita a ďalšie. K nim Lea s kamarátom zložila vlastnú autorskú hudbu, ktorá by mala nahrávky vždy sprevádzať.

 


„Všetko, čo potrebujem na to, aby som bola šťastná, mám ukryté sama v sebe.“

Lea Gyöngyösi


 

Ako vznikali afirmačné nahrávky pre KetoDiet

Pri afirmáciách je veľmi dôležité veriť tomu, čo hovoríte, treba byť autentický. Afirmácie pre KetoDiet sa rodili vo chvíľach, keď Lea s KetoDiet naozaj chudla. Nahrávky k jednotlivým krokom diétnych plánov nahovorila, keď si nimi sama prechádzala. „Beriem to ako svoju spoveď. Raz som sa dokonca rozplakala. Stála som pred zrkadlom a hovorila si: ,Wow, vitaj, moje nové JAʻ.

 

Afirmácia k diétnym plánom KetoDiet. Sťahujte ZADARMO

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov