Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Pravidlá a podmienky vernostného klubu Moja KetoDiet

I. Základné informácie

Tieto pravidlá a podmienky (ďalej len „pravidlá“) upravujú fungovanie vernostného klubu Moja KetoDiet (ďalej len „vernostný klub“), ktorý pre svojich zákazníkov prevádzkuje spoločnosť KetoDiet CZ s.r.o, so sídlom Kolovratská 58/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02648661, vedená na Mestskom súde v Prahe, spisová značka C 221830 (ďalej len „my“).

Plné znenie pravidiel je dostupné na webových stránkach www.ketodiet.sk a má vždy prednosť pred akokoľvek skrátenými či inde uverejnenými pravidlami.

 

II. Členstvo vo vernostnom klube

Kto sa môže stať členom

Členom vernostného klubu sa môžete stať, ak ste fyzická osoba staršia ako 18 rokov s doručovacou adresou v Slovenskej republike, vytvoríte si u nás kompletný zákaznícky účet a vykonáte riadnu registráciu do vernostného programu na webových stránkach www.ketodiet.sk.

Ako sa stanete členom

Členom vernostného programu sa môže stať náš nový zákazník, ale aj existujúci zákazníci s kompletne vyplneným zákazníckym účtom.

Na registráciu do vernostného klubu je potrebné vyplniť registračný formulár (vrátane žiadosti o členstvo), odsúhlasiť tieto pravidlá a poskytnúť súhlas so spracovaním osobných údajov. Registrácia je dokončená tým, že v stanovenej lehote prekliknete potvrdzovací odkaz, ktorý vám doručíme na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli. Členstvo vo vernostnom klube vzniká na neurčitý čas a nie je spojené so žiadnymi členskými poplatkami. Na členstvo vo vernostnom klube však nie je právny nárok.

Dokončením registrácie udeľujete svoj súhlas s účasťou vo vernostnom programe, týmito pravidlami a potvrdzuje, že ste sa zoznámili so Zásadami spracovania osobných údajov.

V rámci registrácie si zvolíte heslo (najmenej 6 znakov), ktorým sa budete prihlasovať do svojho zákazníckeho účtu a do vernostného programu. V záujme bezpečnosti uchovávajte, prosím, svoje prihlasovacie údaje v tajnosti, inak nesiete zodpovednosť za ich prípadné zneužitie. Svoje heslo môžete prípadne zmeniť vo svojej zákazníckej sekcii na webových stránkach www.ketodiet.sk.

Ako môžete členstvo ukončiť

Svoje členstvo vo vernostnom klube, ako aj súhlas daný na spracovanie osobných údajov a zasielanie obchodných oznámení, môžete kedykoľvek bezplatne zrušiť, a to zaslaním e-mailu na adresu marketing@ketodiet.cz. Na odoslanie e-mailu musíte využiť svoju e-mailovú adresu, ktorú máte aktuálne vyplnenú v registračnom formulári, aby sme overili, že o zrušenie žiadate skutočne vy.

Ako s vami budeme komunikovať

V rámci vernostného klubu s vami budeme komunikovať najmä prostredníctvom webových stránok či e-mailom, ale môžeme využiť aj iné prostriedky či kontakty, ktoré ste nám uviedli. Informujte nás, prosím, vo svojom vlastnom záujme o prípadnej zmene svojich kontaktných údajov.

Ostatné informácie

Informácie, ktoré uvediete v registračnom formulári či ich zmeny, musia byť pravdivé. Ak zistíme, že informácie, ktoré o sebe uvádzate, nie sú pravdivé alebo ak zneužívate výhody členstva, sme oprávnení vaše členstvo vo vernostnom klube ukončiť.

 

III. Výhody vernostného klubu a jeho fungovanie

V rámci vernostného klubu pre vás budeme pripravovať špeciálne členské ponuky a akcie (ďalej spoločne len „výhody“), ako napríklad:

3 produkty za klubovú cenu

Každý mesiac ponúkneme členom vernostného klubu zľavu na 3 vybrané (inak nezľavnené) produkty.

Exkluzívne akcie či zľavové kódy

Pri vybraných príležitostiach poskytneme členom vernostného klubu zľavové kódy určené na nákup našich ľubovoľných produktov.

Exkluzívna skupina na Facebooku Moja KetoDiet

Ako člen vernostného klubu budete mať prístup do uzavretej facebookovej skupiny Moja KetoDiet, ktorá vám umožní sociálnu interakciu s ďalšími užívateľmi KetoDiet a prívržencami zdravého životného štýlu, vrátane možnosti klásť otázky našim odborníkom.

Ponuka kompletných jedálnych lístkov

Ako člen vernostného klubu budete mať prístup k špeciálne pripraveným jedálnym lístkom aplikovaným v období diéty či po skončení diétneho plánu, ktoré si budete môcť stiahnuť v zákazníckej sekcii.

Konkrétne podmienky uplatnenia príslušnej výhody vám vždy oznámime spolu s jej uvedením. Podmienkou uplatnenia každej výhody je však vždy vaše prihlásenie do členskej sekcie, prostredníctvom ktorej môžete výhody využívať. Akékoľvek výhody môžu byť podmienené lehotou na ich uplatnenie, celkovou hodnotou nákupu či počtom kusov a pod. Výhody sú určené len pre členov vernostného klubu, nie sú teda prenosné na iné subjekty.

Vezmite, prosím, na vedomie naše právo ponuku výhod kedykoľvek upraviť (vrátane vypustenia niektorej výhody), zmeniť či doplniť. Rozsah výhod a čas ich platnosti určujeme vždy my.

IV. Spracovanie osobných údajov a zasielanie obchodných oznámení

Registráciou nám ako správcovi udeľujete svoj súhlas na zhromažďovanie a spracovanie údajov uvedených v registračnom formulári a vo svojom zákazníckom účte, a to na účely správy, organizácie a užívania vernostného klubu, na administráciu ponúk, objednávok a výhod, ako aj na kontrolu plnenia podmienok členstva a súvisiacich činností vrátane analytických účelov na predkladanie konkrétnych ponúk a na marketingové a propagačné účely. Súhlasíte, že môžeme spracovávať najmä vaše nasledujúce údaje: (*) meno a priezvisko, (*) dátum narodenia, (*) bydlisko, (*) telefón, (*) email, (*) údaje o vašej hmotnosti, výške, obvodu pása a obvodu bokov (ak ste vyplnili BMI kalkulačku), popr. ďalšie údaje, ktoré nám v rámci aktivít vernostného klubu poskytnete.

Údaje budú spracovávané po celý čas trvania vášho členstva vo vernostnom klube. V prípade, že si neželáte, aby vaše údaje boli spracovávané, je potrebné vaše členstvo vo vernostnom klube ukončiť. V takom prípade budú vaše osobné údaje vymazané bez zbytočného odkladu po doručení vášho ukončenia členstva v klube (pozri Sekciu „ako môžete členstvo ukončiť“). S údajmi zaobchádzame v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov, ktoré ste pri registrácii potvrdili.

Zaškrtnutím príslušného políčka v registračnom formulári nám tiež udeľujete súhlas na to, aby sme vaše údaje v rozsahu (*) meno a priezvisko, (*) dátum narodenia, (*) bydlisko, (*) telefón a (*) email spracovávali a využívali na marketingové účely, najmä na zasielanie obchodných oznámení elektronickými prostriedkami, a to až do odvolania vášho súhlasu s tým, že k týmto údajom môžu byť priradené aj ďalšie údaje, ktoré oprávnene získame.

Súhlas môžete odvolať a otázky vo vzťahu k správe a spracovaniu osobných údajov smerovať na e-mail: marketing@ketodiet.cz. Upozorňujeme, že odvolaním súhlasu so spracovaním osobných údajov dôjde k ukončeniu vášho členstva vo vernostnom klube.

 

V. Záverečné ustanovenia

Sme oprávnení kontrolovať všetky podmienky vašej účasti vo vernostnom klube a ich plnenie a v prípade sporu posúdiť, a s konečnou platnosťou rozhodnúť, o akomkoľvek vašom nároku. V prípade porušenia pravidiel a/alebo dôvodného podozrenia z porušenia pravidiel vás môžeme z vernostného klubu vylúčiť.

Vyhradzujeme si právo jednostranne meniť tieto pravidlá – ako princíp čerpania výhod spojených s členstvom vo vernostnom klube aj právo vernostný klub bez náhrady zrušiť. O zmenách vás budeme informovať na webových stránkach www.ketodiet.sk.

Ostatné vzťahy, výslovne neupravené týmito pravidlami, sa riadia všeobecne záväznými právnymi predpismi Českej republiky.

Tieto pravidlá sú platné a účinné od 1. 5. 2018.

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov