Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Štíhlejšia pre svoju vnučku

Volám sa Jarka, mám 60 rokov a rada trávim čas so svojou vnučkou. Aby sme si spolu mohli užiť viac zábavy, potrebovala som schudnúť. Ďalším dôvodom boli zdravotné problémy, ktoré mi už ohrozovali život. Chcela som zhodiť 10 kg, a preto som sa prihlásila do výzvy na chudnutie s proteínovou diétou KetoDiet. Vedela som, že keď nad sebou budem mať dohľad a nebudem v tom sama, zvládnem to.

Zaslúžené ovocie

Za prvý mesiac som schudla pár kilogramov a to pre mňa bola motivácia pokračovať ďalej. Tešila som sa na ďalšie zhodené kilogramy. Nikdy som podobné jedlá nejedla, ale nemala som problém si na ne zvyknúť. Jablková kaša, omelety a tyčinky mi veľmi chutili. Nohavice som si musela v páse zabrať, inak by som ich stratila niekde v meste. Okolie si začalo všímať moju zmenu a tešilo ma to. Bolo vidieť, že snaha a úsilie prinieslo zaslúžené ovocie.

Teraz už sladkému odolám

Počas diétneho programu sa zhoršil zdravotný stav môjho manžela a naša rodina prežila bolestnú stratu. Aj cez ťažké chvíle, keď som žila v strese, som chudnutie nevzdala a pokračovala statočne ďalej. Čo sa týka zdravotných ťažkostí, zmenilo sa to k lepšiemu. Už som sa pri chôdzi toľko nezadýchavala a necítila som sa nemotorne ako predtým. KetoDiet mi predovšetkým ukázala, aké je dôležité dodržiavať pravidelné stravovanie a dostatočný pitný režim. Bohužiaľ, ako väčšina ľudí som tieto základy nikdy nedodržiavala. To sa našťastie vďaka proteínovej diéte zmenilo. Vždy som mala rada sladké, nikdy som sladkostiam nemohla odolať. Po výzve na chudnutie sa mi v hlave všetko prehodilo a teraz viem, že už odolám.

KetoDiet prekonala moje sny

Na konci diéty som schudla o 2 veľkosti. Bolo to viac, než som čakala, a som pre to, samozrejme, veľmi rada. KetoDiet mi pomohla prekonať bolestivé obdobie, keď som musela myslieť na pravidelnosť a chystať si jedlo a nemala som tak čas na čierne myšlienky. Veľa mi dodával elán do života aj čas strávený s vnučkou. Uvedomila som si, že mojím najväčším problém bol nedostatočný pitný režim, nepravidelnosť v stravovaní a záľuba v sladkom. Všetko sa teraz snažím dodržiavať a váhu si chcem, samozrejme, udržať. Chudnutie s KetoDiet by som vrelo odporúčala ženám, ktoré trápia nadbytočné kilogramy.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov