Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Magda Malá

„KetoDiet pre mňa nie je diéta."

Nikdy som nemala problém s váhou. V 33 rokoch som vážila 42 kg. Potom som otehotnela a váha stúpala. Po prvom pôrode som hmotnosť celkom „ukočírovala", ale po druhom tehotenstve, keď som mala 42 rokov, už chudnutie nebolo vôbec jednoduché začala som držať rôzne diéty.

Už len pri vyslovení slova DIÉTA som však mala pocit, že priberiem a pri žiadnej som dlho nevydržala. Pri mojom vyťažení bolo ťažké si všetko vážiť, strážiť kalórie a čas, kedy môžem jesť. A vždy prišla chvíľa, kedy sa moja Magdalénka smiala, že maminka už zase drží „zajtrajšiu" diétu :)

mm3.jpgNedávno som sa však zarozprávala s Kubíčkom Smolíkom a Doktorom Pavlom Hájkom. Videla som, že hodne schudli a zaujímalo ma, ako sa im to podarilo. Odporučili mi KetoDiet a ja som si pri pohľade na nich povedala, že to takisto skúsim. A som im nesmierne vďačná. KetoDiet má pre mňa osobne veľkú výhodu – neberiem ju ako diétu, vždy si pochutnám a nehladujem. Milujem omelety, kaše, polievky, tyčinky a nápoje.

Už za 3 týždne som schudla niekoľko kilogramov, a to si nič nepočítam ani nevážim, iba si strážim pravidelnosť a pitný režim. Vďaka tomu, že si môžem dopriať aj jedlo, ktoré KetoDiet povoľuje, ma ani neláka diétu porušiť, keď varím pre svoje deti. Naopak, deti mi často obštipkávajú z výbornej omelety, ktorú si pripravujem s brokolicou :)

Ťažko sa im vysvetľuje, že to nesmú, keď je to také dobré! Magdalénka mi fandí, vidí, že to funguje, ale má obavy, že budem čochvíľa vážiť ako ona. Maminka predsa nemôže vážiť rovnako ako dcéra :)

KetoDiet vrelo odporúčam všetkým, ktorým sa doteraz nedarilo schudnúť. Ide to jednoducho a rýchlo.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov