Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

"Chudnutie s KetoDiet" pokračovanie

Akurát som prišla na to, že sa nachádzam v polovici oficiálneho trojmesačného INTENSE programu od KetoDiet. Za šesť týždňov sa mi podaril nevídaný úspech – konečne sa moja pevná vôľa vrátila tam, kde patrí a poctivo dodržiavam všetky jedálničkové a portové rady na 100%. 

Ako po masle

Za tento čas som schudla, čo je pre mňa najväčší úspech. O dva týždne budem mať štátnice a potom dúfam, že začnem pracovať. To bude ďalšia životná skúška, kedy sa uvidí, ako zvládam toto pravidelné jedenie a pracovný stres spojený s rutinou. Verím však, že to pôjde aj naďalej takto po masle a že sa dostanem na moju vysnívanú váhu. 

Pevná vôľa

Naozaj si veľmi užívam jedlo, ktoré si môžem raz denne sama pripraviť. Je to oveľa jednoduchšie aj keď som mimo domu – v každej reštaurácii sa dá nájsť nejaký šalát, ktorý by vyhovoval povoleným potravinám. Čo sa športu týka, aspoň 5 krát týždenne sa snažím chodiť na vibračnú plošinu a ešte si do toho doma pol hodinku zacvičím podľa internetu. Uvidíme teda, čo nám pripraví meranie po dvoch mesiacoch.

Chcete sa takisto pustiť do chudnutia s KetoDiet? Vyberte si svoj diétny plán a zatočte s nadváhou.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov