Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AkciaSlávime 10 rokov ▪️ Každá 10. objednávka ZDARMA ▪️ Poriadne zľavy ▪️ Darčeky pre všetkých ▪️ Do 7. 11. 2021 💙

Plováček - každá 10. objednávka zdarma

Necítiť sa ako vrece zemiakov

Pre moju prácu zdravotnej sestry som mala úplne príšerné stravovacie návyky. Ako väčšina ľudí pracujúcich na zmeny som takmer celý deň nič nejedla a večer som vyjedla celú chladničku. Za 4 roky som tak pribrala strašných 20 kg. Skúšala som mnoho rôznych diét, ale zhodené kilogramy som hneď nabrala späť, pretože som nemala pevnú vôľu dodržať režim po diéte.

Chudnúť s úsmevom

Po nejakom období som zmenila prácu a zbavila sa tak zmennej prevádzky. Pretože ma to však nikdy neťahalo k športu, kilogramy stále nešli dole. Môj priateľ je oproti mne chudý ako trieska a sám mi niekoľkokrát naznačoval, že by som mala schudnúť. Bol veľmi rád, že som sa do výzvy na chudnutie s KetoDiet prihlásila. Mala som v ňom obrovskú podporu.

Veľká opora v priateľovi

Pri dodržiavaní proteínovej diéty som sa stravovala pravidelne každé 3 hodiny, na čo som si musela zvyknúť. Bolo to pre mňa niečo nové, ale rýchlo som sa s novým režimom skamarátila. Polievky a kokteily mi moc chutili. Chudnete a zároveň si to užívate, čo chcieť viac? Po prvých 14 dňoch šla hmotnosť dole, a to bolo veľkou motiváciou na pokračovanie. Tešili ma pozitívne reakcie okolia, priateľ mi dokonca začal hovoriť "ty môj drobec." Do svojho životného štýlu som zaradila aj pravidelný pohyb. Venovala som sa predovšetkým canicrossu, čo je rýchla chôdza (alebo beh) so psom. Ak som ho práve nestíhala, trénovala som doma brucho. Pridával sa ku mne aj priateľ a musím povedať, že mi to veľmi pomohlo. Vo dvojici sa predsa všetko ľahšie ťahá, nie?

Na konci projektu som mala o 2 veľkosti menej. Rozhodla som sa, že budem zhadzovať kilogramy ďalej a dostanem sa na svoju pôvodnú váhu. Teraz už vidím, že s ketodiet sa dá schudnúť. Je to fantastický pocit ísť do šatníka a vedieť, že keď sa oblečiete, nebudete vyzerať ako vrece zemiakov!

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov