Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Dať zbohom nadváhe

Volám sa Petra a živím sa ako učiteľka angličtiny. Od detstva som sa aktívne venovala športu. Nikdy som nemala vyziabnutú postavu ako modelky v časopisoch, ale štíhla som bola. Ani po troch deťoch žiadna väčšia zmena k horšiemu nenastala. Lenže potom to prišlo a určite to pozná veľa žien.

Chudnúci výzva

Prestala som športovať, prišiel stres, problémy a kilá šli bleskovo nahor. Užívala som rôzne tabletky, ale bohužiaľ som do 4 mesiacov opäť pribrala. Ani cvičenie mi nepomohlo. Dcéra mala ísť v septembri na tanečnú a ja som jej nechcela urobiť hanbu. Povedala som si dosť a rozhodla som sa dať zbohom nadváhe. Pustila som sa teda do výzvy na chudnutie s KetoDiet.

Po 3 mesiacoch išlo 15 kg dole

Obávala som sa, že pri príprave jedál pre deti budem ochutnávať, ale vždy sa mi podarilo statočne odolať. Najťažšia bola pre mňa večerná chuť na dobré víno. Vymyslela som si skvelý trik. Vzala som si fľašu od vína a naplnila ju mätovým čajom. Placebo efekt fungoval skvele! Tešila som sa na záverečné váženie. Po 3 mesiacoch sa mi podarilo schudnúť 15,5 kg. S mojimi kolegyňami z výzvy na chudnutie sme sa dohodli, že v chudnutí budeme pokračovať a dostaneme sa na svoju pôvodnú váhu. A čo mi táto skúsenosť dala? Zistila som, že ak dáte na rady odborníkov a dodržiavate správny režim, schudnúť nie je tvrdý oriešok.

 

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

  • Heureka
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard