Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Petra Janů

„KetoDiet u mňa skutočne funguje."

Mám pocit, že zhruba od svojich tridsiatich rokov si váhu kontrolovať jednoducho musím. Asi som geneticky uspôsobená na to, že ľahko priberám, a to aj vtedy, keď iba pozerám na nádherné obrázky v kuchárskej knihe (smiech). Za tie roky sa zo mňa stal vyložene „odborník" na zdravý životný štýl, najrôznejšie diéty alebo druhy cvičení.

Teóriu mám doslova a do písmena neuveriteľne zvládnutú. _MG_4488_-upr.jpgAj napriek tomu sa mi z času na čas podarí „nakysnúť" tak, že sa bojím postaviť na váhu. Úprimne sa bojím čísla, ktoré mi ukáže, hlavne po Vianociach a všetkých ostatných sviatkoch. Tým nechcem povedať, že by som si občas nemohla v menšom množstve dopriať. No, povedzte, čo by to potom bol za život.

Ale v mojom veku sa potom zhadzuje každé deko veľmi, veľmi ťažko. A inakšie to nebolo ani tento rok. V novom roku som zistila, že ťažšie dopnem kostýmy alebo džínsy (dokonca aj tie voľnejšie, strečové) a blúzky potichu praskali vo švíkoch.

Povedala som si DOSŤ, takto to ďalej nepôjde. Cvičenie nezaberá a upravené stravovanie takisto nestačí. Čo teraz? V tom som pri čítaní ranných správ na internete uvidela reklamu na KetoDiet. Takmer to vyzeralo, že si ma vyhliadla (smiech). A ako som hovorila na začiatku –mám za sebou niekoľko diét s rôznymi výsledkami, tak prečo by som nevyskúšala tú, ktorú všetci toľko vychvaľujú.

Musím povedať, že po desiatich dňoch, keď mám dole celé 4 kilá*, som nadšená. Vôbec nie som hladná, nápoje, kaše, polievky aj omelety sú veľmi chutné a nemusím sa tak obzerať po novom šatníku s väčšími veľkosťami.

KetoDiet môžem vrelo odporúčať, pretože skutočne funguje.  

Tenhle článek stojí za sdílení!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

  • Heureka
  • PPL
  • Visa
  • Maestro
  • Mastercard