Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Jitka Zelenková

"KetoDiet sa stala mojou kamarátkou."

Skutočne nerada sa zbavujem pekných vecí zo svojho šatníka. Mnohokrát sa mi totiž stalo, že presne v momente, keď som niečo vyradila a rozdala, okamžite som to znova nutne potrebovala. Potom sa mi však postupne začali hromadiť veci, ktoré som si nemohla obliecť, a ja som si neustále opakovala: „Nechám si ich, veď do nich schudnem (takisto tú vetu poznáte, však?).“

Moje zoznámenie s KetoDiet

Lenže vecí bolo čoraz viac a ja som zrazu vedela, že nutne potrebujem novú kamarátku. Diéta je podľa mňa totiž niečo, s čím sa buď skamarátite a výsledky vám vydržia, alebo aj nie. Vyskúšala som snáď všetky diéty sveta (veď ktorá žena by nechcela vyzerať dobre) a pátrala som po niečom, čo bude mať trvalejší efekt a bude ma to aj baviť. Na jednom koncerte mi kolega odporučil, nech vyskúšam KetoDiet. A než som sa stačila nadýchnuť, vytočil telefónne číslo na nutričnú terapeutku KetoDiet.

Sympatická Martina Dvořáková mi do Prahy priviezla na skúšku veľkú škatuľu plnú proteínových kokteilov, tyčiniek, polievok, kašičiek a omeliet a ochotne mi vysvetlila, ako sa veci majú a čo ma čaká. Láskyplne som škatuľu objala a v hlave sa mi rozblikalo svetielko – teraz alebo nikdy! V škatuli s proteínovou diétou KetoDiet bol tiež presný rozpis, čo sa smie, čo nie a ako na to, takže aj keby som na niečo zabudla, stačilo mrknúť.

Hlavné je mať motiváciu

Keď som tú plnú škatuľu dovliekla na 6. poschodie – ako naschvál nešiel výťah – mala som jasne vytýčený cieľ: „Na šesťdesiatpäťku krajšia!" V júni ma totiž malo toto číslo v podobe narodenín stretnúť. 21. apríla som sa začala kamarátiť s KetoDiet. Po 14 dňoch naše nové kamarátstvo prešlo ťažkou skúškou, pretože kilá sa nepohli. Smutne som stála na váhe a mala som depresiu. Ale urputne som si hovorila: „To zvládneš, vydrž!“ A k tomu všetkému sa nesmiete dotknúť ani kvapky vínečka. Takže pesimistická nálada a ani deci vínečka... Katastrofa :)

Ale bola som rozhodnutá a ajhľa! Náhle a nenápadne som bola o niečo ľahšia. Nálada sa podstatne zlepšila a keď som o mesiac obliekla sáčko, ktoré som mala na sebe asi dvakrát v roku 2007, vedela som, že som na dobrej ceste. O to viac som proteínovú diétu KetoDiet dôsledne dodržiavala. O ďalší mesiac, to už som bola v třeboňských kúpeľoch Aurora, kde som k svojmu proteínovému jedálničku začala každý deň cvičiť, som viditeľne schudla. Začala som normálne, ale pravidelne jesť, 5-krát až 6-krát denne. Nesmiete hladovať a s KetoDiet, to zdôrazňujem, hlad jednoducho nemáte!

KetoDiet ma naučila správne sa stravovať

Proteínová diéta KetoDiet ma naučila nemať chuť na sladké, čo bol môj najväčší problém, a takisto jesť v správny čas správne jedlá. Ako poistku mám vždy so sebou proteínový kokteil, keď nemám čas alebo som v aute. Nechcem potom hlad riešiť fastfoodom. Teraz je august, schudla som o jednu veľkosť a aj to vínečko si (s mierou) dám. Moja nová kamarátka KetoDiet sa osvedčila ako príjemný a hlavne spoľahlivý spoločník v mojom novom, „ľahšom“ živote. Vrele ju odporúčam.

Vaša Jitka Zelenková

Vybrať si svoj diétny plán

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov