Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Prečo sa vám nedarí schudnúť? Možno robíte túto častú chybu

Neprebieha chudnutie podľa vašich predstáv? Upravili ste stravu, pravidelne sa hýbete, ale kilá navyše sa vás držia? Možno ste urobili malú chybu. Poďte ju s nami jednoducho napraviť. Vráťte sa aspoň v myšlienkach na začiatok a zistite, prečo ste sa vôbec do zhadzovania kíl pustili. Poznať pravý dôvod vašej snahy o štíhlejšie telo je totiž rovnako dôležitý, ako si napríklad stanoviť reálny cieľ.

Prečo ste sa pustili do diéty?

Nielen v dnešnom karanténnom období si treba udržiavať fyzičku, ale aj psychické rozpoloženie v čo možno najsviežejšom stave. A na úspešné chudnutie to platí rovnako. Ak vás k vašej snahe zhodiť kilá navyše doviedol nie práve vhodný dôvod, môže to chudnutie spomaliť, alebo dokonca zastaviť. Nemajte však obavy, do plaviek ešte pár týždňov zostáva. Preto je zároveň ideálny čas si dôvod, ktorý sa stane vaším hnacím motorom, ujasniť.

 

3 kroky, ako nájsť správny dôvod, ktorý vám pomôže schudnúť

Nechudnite, pretože musíte

Často veci robíme len preto, že musíme. Alebo si aspoň myslíme, že musíme. Každoročne začíname chudnúť, pretože sa blíži leto a my máme obavu vyliezť z obľúbeného voľného svetra. Športujeme, pretože Maruš od vedľa už dva mesiace behá. Predsa sa nenecháme zahanbiť! Jazdíme do prírody, pretože je vonku pekne, aj keď máme chuť sa zavrieť doma a vypočuť si nejaký zaujímavý podcast alebo si upiecť zdravú tortu. Nenechajte sa strhnúť tým, že musíte. Dajte na seba a svoje pocity. Zistite, čo potrebuje vaša hlava i telo. Potom budete nielen spokojnejšia, okoliu i sama sebe milšia, ale aj zdravšia a štíhlejšia.

 

Osloboďte sa od okolia. Vnútorná motivácia je základ

Začínate byť pomaly, ale isto alergická na narážky rodinných príslušníkov alebo kamarátov o vašom zadku, brušku alebo stehnách? Nechajte ich bokom. Ak ste sa do chudnutia pustili, pretože si Jarka myslí, že máte veľký zadok, alebo pretože Milan hovoril, že pivný pupok sa už nenosí, je to chyba. Chudnutie len preto, že sa na vás niekomu niečo nezdá, nebýva úspešné. Je to skôr naopak. Vystresuje vás a pre negatívny postoj sa vám kilá zhodiť nepodarí. Ak však dáte rodine či priateľom za pravdu a rozhodnete sa, že pár kíl dole si vaše telo zaslúži, robte to zo svojej vôle. Odštartujte svoj diétny plán, pretože chcete, a vytrite vášmu okoliu zrak.

Cítite sa odhodlane? Ste na dobrej ceste

Keď už viete, že by ste sa mali do chudnutia vždy púšťať jedine preto, že vy sami chcete, je potrebné si dôvod konkretizovať. Čo vás osobne páli najviac? Prečo chcete byť chudší? Položte si zdanlivo jednoduché otázky a váš vnútorný motor sa razom objaví.

 

Proteínový nápoj marhuľa mango KetoDiet pomôže schudnúť

  • Chcem byť zdravší?
  • Chcem sa sám/sama sebe zase páčiť?
  • Chcem, aby mi džínsy zase padli?
  • Chcem vyjsť schody bez zadýchania?
  • Chcem sa cítiť lepšie?
  • Chcem byť zase sám/sama sebou?
  • Chcem sa za seba prestať hanbiť?
  • Chcem byť konečne sebavedomejší?

 

Odpovedali ste aspoň 1-krát ÁNO? Tešte sa na odmenu v podobe štíhlejšej postavy

Dôvod, ktorý vás doviedol k myšlienke na štíhlejšie telo, už poznáte. Teraz sa mu poddajte. Aj vďaka neradostnej koronavírusovej situácii na seba máte viac času. Nie je nutné začínať od začiatku, len vnímajte pozitívny zlom vo vašom rozpoložení. Cítite sa tiež tak dobre? Vonku je krásne, diétny jedálny lístok máte správne nastavený, rozbehnite to!


Nevíte, do kterého dietního plánu se pustit? Spočítáme vám to a pak i vaší nadváze! 

Zeptat se chytré kalkulačky


 

Autor: Nikola Nevečeřalová

Fotografie: KetoDiet, Depositphotos

 

Do plaviek zaručene štíhlejšia? Teraz stačí vydržať! Zistite, ako nestratiť motiváciu s naším predchádzajúcim článkom.

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov