Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Pani Sylvia začína chudnúť

Pani Sylvia je úžasným príkladom odhodlanej ženy, ktorá si uvedomila, že nadváha rozhodne nie je jej priateľom, a že by jej veľmi skoro mohla spôsobiť nepríjemné zdravotné komplikácie. Spoločne s proteínovou diétou KetoDiet a LiniaClubom v Seredi, sa pustila do boja s nadbytočnými kilogramami.

Spoločne s proteínovou diétou KetoDiet a LiniaClubom v Seredi, sa pustila do boja s nadbytočnými kilogramami a my jej – veríme úspešný boj – ktorý budeme na stránkach nášho Blogu netrpezlivo sledovať. Ale nie len to. Chceme ju zároveň maximálne motivovať a podporovať a dúfame, že jej svoju podporu a rešpekt ukážete i vy, naši čitatelia a klienti. Držme pani Sylvii, ktorá od 21.8. chudne zo 124 kg, spoločne palce.

Potrebujem schudnúť zo 124 kg. Chcem byť spokojná sama so sebou.

"Volám sa Sylvia Štefancová, mám 35 rokov a žijem v Seredi. Po zistení ochorenia štítnej žlazy som dlhodobo bojovala s nadváhou rôznymi diétami, viacmenej neúspešne, preto som začala navštevovať LiniaClub u nás v Seredi, kde som cvičila pod dohladom Danky Tomášovej, ktorá sa zaoberá aj poradenstvom oblati výživy a chudnutia. Podarilo sa mi schudnúť a stabilizovať svoju váhu, ktorá však stále nebola ideálna. V tej dobe sme sa s manželom už dlhšie snažili o dieťatko, čo sa nám konečne podarilo, avšak z dôvodu rizikového tehotenstva som musela prestať cvičiť. A samozrejme sa kilá zase začali nabalovať.

Počas materskej som sa znovu vrátila k cvičeniu v LiniaClube, kde mi Danka odporučila proteinovú diétu KetoDiet. Dlho som váhala, ale po získaní pozitívnych informácií a dobrých ohlasov ohľadom tejto diety som sa rozhodla, že to skúsim, zapracujem na sebe a v kombinácii s pravidelným cvičením sa konečne priblížim k vysnívanej postave. Napriek tomu, že môjmu manželovi moja nadváha neprekáža, podporuje ma a drží mi palce, aby som bola spokojná sama so sebou." A pokračovanie budúci týždeň.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov