Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Pani Sylvia začína chudnúť

Pani Sylvia je úžasným príkladom odhodlanej ženy, ktorá si uvedomila, že nadváha rozhodne nie je jej priateľom, a že by jej veľmi skoro mohla spôsobiť nepríjemné zdravotné komplikácie. Spoločne s proteínovou diétou KetoDiet a LiniaClubom v Seredi, sa pustila do boja s nadbytočnými kilogramami.

Spoločne s proteínovou diétou KetoDiet a LiniaClubom v Seredi, sa pustila do boja s nadbytočnými kilogramami a my jej – veríme úspešný boj – ktorý budeme na stránkach nášho Blogu netrpezlivo sledovať. Ale nie len to. Chceme ju zároveň maximálne motivovať a podporovať a dúfame, že jej svoju podporu a rešpekt ukážete i vy, naši čitatelia a klienti. Držme pani Sylvii, ktorá od 21.8. chudne zo 124 kg, spoločne palce.

Potrebujem schudnúť zo 124 kg. Chcem byť spokojná sama so sebou.

"Volám sa Sylvia Štefancová, mám 35 rokov a žijem v Seredi. Po zistení ochorenia štítnej žlazy som dlhodobo bojovala s nadváhou rôznymi diétami, viacmenej neúspešne, preto som začala navštevovať LiniaClub u nás v Seredi, kde som cvičila pod dohladom Danky Tomášovej, ktorá sa zaoberá aj poradenstvom oblati výživy a chudnutia. Podarilo sa mi schudnúť a stabilizovať svoju váhu, ktorá však stále nebola ideálna. V tej dobe sme sa s manželom už dlhšie snažili o dieťatko, čo sa nám konečne podarilo, avšak z dôvodu rizikového tehotenstva som musela prestať cvičiť. A samozrejme sa kilá zase začali nabalovať.

Počas materskej som sa znovu vrátila k cvičeniu v LiniaClube, kde mi Danka odporučila proteinovú diétu KetoDiet. Dlho som váhala, ale po získaní pozitívnych informácií a dobrých ohlasov ohľadom tejto diety som sa rozhodla, že to skúsim, zapracujem na sebe a v kombinácii s pravidelným cvičením sa konečne priblížim k vysnívanej postave. Napriek tomu, že môjmu manželovi moja nadváha neprekáža, podporuje ma a drží mi palce, aby som bola spokojná sama so sebou." A pokračovanie budúci týždeň.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov