Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Vážení zákazníci, s ohľadom na aktuálnu situáciu sme pristúpili k dočasnému obmedzeniu možnosti platby dobierkou, aby sme minimalizovali osobný kontakt s dopravcom. On-line platby naďalej fungujú. Ďakujeme za pochopenie.

Neplaťte DOPRAVU nad 20 €

AKCIA BOLA UKONČENÁ. Pretože vám chceme čo najviac spríjemniť vianočné sviatky, pripravili sme pre vás milé prekvapenie v podobe DOPRAVY ZADARMO nad 20 €.

Doprava zdarma a rovno na 14 dní

Vianoce sú obdobím darčekov a my pre vás takisto jeden máme. Pri objednávke proteínových jedál a nápojov nad 20 € máte od nás DOPRAVU ZADARMO. A tentoraz rovno na 14 dní. Využite túto šancu a ušetrite svoje peniaze. Obzvlášť po Vianociach, keď sa budete chcieť rýchlo dostať do formy, sa vám budú proteínové jedlá a nápoje hodiť. Objednávajte už teraz a ušetrite na poštovnom. Na vaše objednávky máte času dosť, pretože DOPRAVA ZADARMO platí až do Silvestra. 

Vyberte si svojho ježiška

Neviete, ako naložiť s peniazmi, ktoré dostanete na ježiška? Urobte niečo pre svoje zdravie a zbavte sa konečne svojich nadbytočných kilogramov. Plavky sú síce ešte ďaleko, ale čas rýchlo uteká... Môžete vyberať z už poskladaných výhodných balíčkov alebo z jednotlivých proteínových jedál a nápojov podľa vlastného želania.

Akcia platí od 20. – 31. 12. 2016.

Chcem ísť do e-shopu. 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov