Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Láska na povel alebo ako prežiť Valentína

Sviatok zamilovaných buď milujete, alebo ho každoročne preklínate. Ak ste na druhej strane barikády, než je váš náprotivok, občas to môže aj trochu zaškrípať. A čo robiť, keď okolo vás lietajú valentínske šípy a vy ste stále single? Poďme sa pozrieť, či môžeme z „valentínskej smršti‟ elegantne vykorčuľovať, alebo z nej dokonca vyťažiť.

Očakávania, kameň úrazu

Poznáte to, buď očakávate aspoň raz za rok dôkaz lásky, alebo, naopak, dúfate, že v deň „V‟ sa bude partner či partnerka robiť akoby nič. Málokedy sa s náprotivkom zhodnete na priebehu osláv tohto sviatku, výnimka však potvrdzuje pravidlo. Pokiaľ chcete sviatok zamilovaných prežiť so zdravým rozumom, prestaňte mať prehnané očakávania a porozprávajte sa o tom so svojím partnerom na rovinu. Predídete nepríjemným prekvapeniam alebo dokonca trápnym situáciám, keď vás partner/partnerka obdaruje drahým darčekom a vy by ste radšej zašli len na večeru, alebo si doma otvorili fľašu vína... 

Riešite to roky, ale stále spolu bojujete 

Chodíte spolu už pár rokov, ale každý rok riešite rovnaký rozkol. Pokiaľ nie je po vašom, možno ste smutní alebo dokonca nahnevaní, ale nebojte sa, aj pre vás riešenie existuje. Naozaj potrebujete ako dôkaz lásky večeru v drahej reštaurácii s ďalšími 60 až 120 zamilovanými pármi alebo drahý šperk? 

  • Ak vám láska naozaj prechádza cez žalúdok, uvarte si valentínske menu doma. 
  • Dohodnite sa, čo je pre vás ešte prijateľné a čo už je za hranicou vašej znesiteľnej valentínskej miery.
  • Ak ste beznádejná/ý romantik/romantička a váš náprotivok valentínskému šialenstvu príliš neholduje, uvedomte si, že na Valentínovi naozaj vzťah nestojí a romantiku si môžete urobiť pokojne v pondelok alebo za mesiac. 
  • Každý nevie lásku vyjadrovať na povel, takže si v pokoji vezmite teplé ponožky a ľahnite si k televízii. Nie, nič sa nedeje, naozaj vás nemiluje menej.
  • Prestaňte svojho partnera meniť. Nechcite od neho, aby skladal básne, ak je to horolezec, ktorý miluje dobrodružstvo. Možno práve preto, že ste takí rozdielni, vám to tak funguje. 

Ste single? Skvelá správa

Naučte sa mať rád/a samého/samu seba a nenaháňajte sa za ideálmi, ktoré neexistujú. Ak cítite, že potrebujete zmenu, začnite hneď, Valentín je skvelá príležitosť. Zájdite si ku kaderníkovi, začnite boj s poslednými kilami a dotiahnite veci, na ktoré nemáte v bežnom zhone čas. Dajte si večeru s kamarátkou, čo je tiež single, alebo si užite pohodu doma s filmom a dobrým jedlom, po ktorom nepriberiete. Valentín v single podobe rozhodne nie je dôvodom na smútok. Dokonca má aj svoje výhody:

  • Ušetríte.
  • Nemusíte riešiť trápne chvíľky a vymýšľať darčeky.
  • Uvariť si zvládnete aj sami, no nie?
  • S kamarátkou/kamarátom sa väčšinou zhodnete, čo budete robiť, takže si Valentína užijete možno aj o trochu viac ako tí zadaní.

Či už ste romantická duša alebo zaťatý odporca sviatku zamilovaných, prežite Valentína hlavne v pohode a v zdraví!

 

Autor: Pavla Frindtová 

Foto: KetoDiet

 

Kam ďalej?

Teraz už viete, ako prežiť sviatok zamilovaných v zdraví a pohode. Prečítajte si článok o tom Ako skĺbiť diétny režim s rodinným životom

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov