Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Happy days – 20 % zľava úplne na všetko celé 3 dni!

AKCE BOLA UKONČENÁ. Dávate si predsavzatie, že v januári sa do chudnutia konečne opriete a zbavíte sa svojich nadbytočných kilogramov? Teraz máte skvelú šancu, ako schudnúť a zároveň ušetriť svoje peniaze. Posledný predvianočný víkend máte možnosť nakúpiť proteínové jedlá a nápoje s 20 % zľavou.

20 % zľava na zahryznutie

Ako na Nový rok, tak po celý rok. Preto majte poruke pripravené svoje proteínové jedlá a nápoje už v januári a skočte do novoročného chudnutia hneď 1. 1. Teraz je najlepší čas sa zásobiť. Prečo? Pretože len celý tento víkend platí 20 % zľava na všetko.

Pri objednávke zadajte zľavový kód: HAPPY2017

Pretože predvianočný čas je doslova hektický, rozhodli sme sa vám dať dostatok času, aby ste všetci stihli nakúpiť. Preto zľava platí rovno 3 dni – od piatka do nedele. Ak máte v pláne darovať niekomu zo svojich blízkych proteínovú diétu ako vianočný darček, balíček vám dorazí pred Štedrým dňom a vy ho tak stihnete krásne zabaliť a uložiť pod stromček. Pri objednávke stačí zadať zľavový kód HAPPY2017 a nakupujete so zľavou.  

Akcia platí od 15. do 17. 12. 2017.

Chcem nakúpiť

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov