Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Ako na odkyslenie organizmu pri športe

Sedavý spôsob života, stres, často aj zlé stravovanie, ale tiež veľmi náročná pohybová aktivita - to všetko môže do určitej miery prispieť k zmene vnútorného prostredia nášho tela. Máme sa týmto zmenám brániť?

HARMÓNIA TELA

Fenomén prekyslenia organizmu sa už niekoľko rokov dostáva na pretras v rámci médií i odborných diskusií. Mali by sme sa ho naozaj báť? Nie tak celkom. Veď je prirodzeným cieľom nášho tela, a povedzme aj prirodzenou snahou, aby svoje vnútorné prostredie udržalo v rovnováhe. Má na to prispôsobené mechanizmy. Akákoľvek väčšia odchýlka sa potom môže prejavovať únavou, vyčerpaním, bolesťami hlavy a v prípade nadmernej fyzickej aktivity tiež bolesťou a stuhnutím svalov. Aby sme preto v našom organizme podporili nastolenie ideálnej harmónie, môžeme urobiť veľa vecí. Vyhýbať sa stresu, jesť vyváženú stravu, môžeme byť aktívni či relaxovať.

PREKYSLENIE V ŠPORTE

V prípade výraznej športové aktivity, kedy sa stretávame so zakyslením vo svaloch, si však môžeme pomôcť výživovými doplnkami. Ak ste športovec, ktorý má náročnú predsúťažnú prípravu, alebo vykonávate náročnú pohybovú aktivitu dlhšie ako 1 hodinu denne, môžete využiť unikátny doplnok stravy KetoDiet Odkyslenie tela.

PÔSOBÍ VO SVALOCH

Pretože sa KetoDiet Odkyslenie tela rozpúšťa až v oblasti čriev a veľmi efektívne sa dostáva do krvného obehu, pomôže rýchlo neutralizovať kyslé prostredie, ovplyvní pH krvi a účinne zachytáva laktát (kyselinu mliečnu), ktorá vzniká práve pri športovej aktivite. Pre športovcov to konkrétne znamená, že po náročnom tréningu nemusia trpieť bolesťou svalov (u bežcov sú to napríklad tzv. tvrdé nohy) a podporí regeneráciu a celkovú sviežosť.

Produkt KetoDiet Odkyslenie tela odporúčame zaradiť najmä po tom, keď do svojho denného režimu pridáte náročnejšiu športovú aktivitu.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov