03 SK doprava zdarma bannyrek

prodejnimista

Videa button

newsletter

Novinky a akce emailem!

Prečo KetoDiet

  • Overená proteínová diéta
  • Jednoduchá & rýchla príprava
  • Motivujúce výsledky
  • Chudnete len z tuku
  • Nemusíte počítať kalórie
 

appstore

googleplay

Sme na sieti

fb g tw

KetoDiet citim sa dobre

KetoDiet FOR MEN biker

   
 

Uľahčili sme Vám výber a objednanie obľúbených výhodných balíčkov. Teraz nájdete v e-shope aj variantu pre mužov.

 

Magda MaláPrvýkrát v živote nedržím diétu a chudnem! Takto si pochvaľuje KetoDiet speváčka Magda Malá. Kedy začala mať ťažkosti s nadváhou a čo ju priviedlo k proteínovej diéte KetoDiet?

Čítaj viac >>

 

portretMusím povedať, že po desiatich dňoch, keď mám dole celé 4 kilá, som nadšená. Vôbec nie som hladná, nápoje, kaše, polievky aj omelety sú veľmi chutné a nemusím sa tak obzerať po novom šatníku s väčšími veľkosťami. KetoDiet môžem vrelo odporúčať, pretože skutočne funguje.

Čítaj viac >>

   

fotosoutezZapojte sa do Veľkej letnej fotosúťaže o parádnu dovolenku!

Čítaj viac >>

 

Cuketa a KetoDietV posledných rokoch patrí cuketa k najobľúbenejším druhom zeleniny. Dôvod je jasný - dá sa s ňou v kuchyni perfektne experimentovať. A navyše sa skvele hodí na ketodiétu!

Čítaj viac >>

   

Schudnúť s KetoDiet nie je vôbec zložité. Ba naopak. KetoDiet je rýdzo česká značka osvedčenej proteínovej diéty pre ženy aj mužov, ktorá bola navrhnutá na rýchle, efektívne a bezpečné chudnutie. Základom sú chutné, vyvážené proteínové jedlá a nápoje obohatené o vitamíny, minerály a telu prospešné Omega 3 a 6. Celý diétny plán proteínovej diéty KetoDiet – po novom sa takisto používa názov ketónová diéta či ketodiéta – sa skladá z 3 nadväzujúcich krokov, v priebehu ktorých schudnete, pozvoľna sa vrátite k bežnému racionálnemu jedálničku, naučíte sa pravidelne jesť a piť a nakoniec svoju hmotnosť stabilizujete. Počas proteínovej diéty budete mať maximálne k dispozícii našich odborných poradcov, ktorí vás podporia a poradia vám vo chvíli, keď si nebudete vedieť rady, a to úplne ZDARMA.
Kompletnú ponuku proteínových jedál a nápojov nájdete v našom e-shope – zvoľte si podľa svojej chuti, alebo využite už navrhnuté štartovacie balíčky, ktoré sú navyše za zvýhodnenú cenu. Hľadáte motiváciu na chudnutie? Inšpirujte sa príbehmi našich klientov, ktorí už s proteínovou diétou KetoDiet schudli.

Copyright 2014 © KetoDiet | Proteinová dieta (ketonová) | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace)

kd product 300x600 kase sk