03 SK doprava zdarma bannyrek

prodejnimista

newsletter

Novinky a akce emailem!

Prečo KetoDiet

  • Overená proteínová diéta
  • Jednoduchá & rýchla príprava
  • Motivujúce výsledky
  • Chudnete len z tuku
  • Nemusíte počítať kalórie
 

appstore

googleplay

Sme na sieti

fb g tw

KetoDiet citim sa dobre

KetoDiet FOR MEN biker

   
 

Martin Dejdar - KetoDietPochopiteľne som si nemyslel, že potrebujem chudnúť (napokon asi ako každý chlap), ale prečo to nevyskúšať? Pustil som sa s vervou do toho.

Čítaj viac: Martin Dejdar – Ako som o nadbytočné kilá prišiel

 

11086818 10203900812342420 1090913184 oDlho očakávaná nová príchuť tyčiniek je tu, tentoraz v exotickej kombinácii chutí kokos – banán.

Čítaj viac: Poďte s nami ochutnať novú príchuť tak veľmi obľúbených tyčiniek!

 

KetoDiet Matcha TeaÚplne nový proteínový nápoj s obsahom 100 % BIO zeleného čaju vás doslova nabije energiou a dobrou náladou.

Čítaj viac: NOVINKA - KetoDiet Matcha Tea

   

Cuketa a KetoDietV posledných rokoch patrí cuketa k najobľúbenejším druhom zeleniny. Dôvod je jasný - dá sa s ňou v kuchyni perfektne experimentovať. A navyše sa skvele hodí na ketodiétu!

Čítaj viac: Pusťte sa do cukety | KetoDiet

   

Schudnúť s KetoDiet nie je vôbec zložité. Ba naopak. KetoDiet je rýdzo česká značka osvedčenej proteínovej diéty pre ženy aj mužov, ktorá bola navrhnutá na rýchle, efektívne a bezpečné chudnutie. Základom sú chutné, vyvážené proteínové jedlá a nápoje obohatené o vitamíny, minerály a telu prospešné Omega 3 a 6. Celý diétny plán proteínovej diéty KetoDiet – po novom sa takisto používa názov ketónová diéta či ketodiéta – sa skladá z 3 nadväzujúcich krokov, v priebehu ktorých schudnete, pozvoľna sa vrátite k bežnému racionálnemu jedálničku, naučíte sa pravidelne jesť a piť a nakoniec svoju hmotnosť stabilizujete. Počas proteínovej diéty budete mať maximálne k dispozícii našich odborných poradcov, ktorí vás podporia a poradia vám vo chvíli, keď si nebudete vedieť rady, a to úplne ZDARMA.
Kompletnú ponuku proteínových jedál a nápojov nájdete v našom e-shope – zvoľte si podľa svojej chuti, alebo využite už navrhnuté štartovacie balíčky, ktoré sú navyše za zvýhodnenú cenu. Hľadáte motiváciu na chudnutie? Inšpirujte sa príbehmi našich klientov, ktorí už s proteínovou diétou KetoDiet schudli.

Copyright 2014 © KetoDiet | Proteinová dieta (ketonová) | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace)

kd product 300x600 kase sk