03 SK doprava zdarma bannyrek

prodejnimista

Videa button

newsletter

Novinky a akce emailem!

Prečo KetoDiet

  • Overená proteínová diéta
  • Jednoduchá & rýchla príprava
  • Motivujúce výsledky
  • Chudnete len z tuku
  • Nemusíte počítať kalórie
 

appstore

googleplay

Sme na sieti

fb g tw

KetoDiet citim sa dobre

KetoDiet FOR MEN biker

   
 

vyhodne balicky SM
Od 30.11. do 6.12.2015 využite našej akcie DOPRAVA ZADARMO!

Čítaj viac >>

 

Nudlová polévka KetoDietTakisto ste mávali radi jesenné večery alebo zachmúrené popoludnia, keď ste prišli premrznutí domov a maminka vás privítala horúcou slepačou polievkou?

Čítaj viac >>

   

vaclav-koptaMôj vzťah k jedlu je naskrz kladný, ale aj strach z bielych plášťov je u mňa celkom dobre rozvinutý. A tak bolo potrebné riešiť kilogramy pribúdajúce s rastúcim apetítom. Navyše hodnoty krvných testov neboli úplne ideálne.

Čítaj viac >>

 
Ketodiet bramborakPlníme vám prianie a do ponuky jedál KetoDiet zaraďujeme ďalšiu novinku. Hádajte, ktoré jedlo je to tentoraz?

Čítaj viac >>

   

kolaz produkty 710x250Neviete, či vám bude viac chutiť proteínová polievka alebo skôr omeleta? A čo taký proteínový nápoj, aký asi je? A čo proteínové tyčinky, čo ak mi nesadnú? Potom na nič nečakajte a objednajte si Ochutnávkový balíček KetoDiet.

Čítaj viac >>

   

Strana 1 z 2

Schudnúť s KetoDiet nie je vôbec zložité. Ba naopak. KetoDiet je rýdzo česká značka osvedčenej proteínovej diéty pre ženy aj mužov, ktorá bola navrhnutá na rýchle, efektívne a bezpečné chudnutie. Základom sú chutné, vyvážené proteínové jedlá a nápoje obohatené o vitamíny, minerály a telu prospešné Omega 3 a 6. Celý diétny plán proteínovej diéty KetoDiet – po novom sa takisto používa názov ketónová diéta či ketodiéta – sa skladá z 3 nadväzujúcich krokov, v priebehu ktorých schudnete, pozvoľna sa vrátite k bežnému racionálnemu jedálničku, naučíte sa pravidelne jesť a piť a nakoniec svoju hmotnosť stabilizujete. Počas proteínovej diéty budete mať maximálne k dispozícii našich odborných poradcov, ktorí vás podporia a poradia vám vo chvíli, keď si nebudete vedieť rady, a to úplne ZDARMA.
Kompletnú ponuku proteínových jedál a nápojov nájdete v našom e-shope – zvoľte si podľa svojej chuti, alebo využite už navrhnuté štartovacie balíčky, ktoré sú navyše za zvýhodnenú cenu. Hľadáte motiváciu na chudnutie? Inšpirujte sa príbehmi našich klientov, ktorí už s proteínovou diétou KetoDiet schudli.

Copyright 2014 © KetoDiet | Proteinová dieta (ketonová) | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace)

kd product 300x600 kase sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklamy a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.