03 SK doprava zdarma bannyrek

prodejnimista

newsletter

Novinky a akce emailem!

Prečo KetoDiet

  • Overená proteínová diéta
  • Jednoduchá & rýchla príprava
  • Motivujúce výsledky
  • Chudnete len z tuku
  • Nemusíte počítať kalórie
 

appstore

googleplay

Sme na sieti

fb g tw

KetoDiet citim sa dobre

KetoDiet FOR MEN biker

   
 

Vážení klienti, dovoľujeme si vám s veľkou radosťou oznámiť, že sa blíži spustenie nového radu raňajkových kaší, a to v troch nových príchutiach. S touto skutočnosťou sú spojené aj drobné absencie v aktuálne naskladnenom tovare, za čo sa ospravedlňujeme a prosíme o trpezlivosť. Predpokladáme, že nové kaše by mali byť k dispozícii v priebehu budúceho týždňa. To isté sa týka aj polievok, ktoré sa aktuálne vyvíjajú a prechádzajú schvaľovaním a následne budú zaradené do ponuky. Už teraz sme vám ponúkli nové príchute tyčiniek, ktoré vám veľmi chutia. Dúfame, že budete rovnako spokojní aj s ostatnými produktmi.

Týmto vás teda žiadame o malé strpenie a pevne veríme, že od mája už bude náš sortiment kompletný.

 
 

Martin Dejdar - KetoDietPochopiteľne som si nemyslel, že potrebujem chudnúť (napokon asi ako každý chlap), ale prečo to nevyskúšať? Pustil som sa s vervou do toho.

Čítaj viac >>

 

Marketa2Pred niekoľkými týždňami sme vám predstavili 3 dámy, ktoré takmer v priamom prenose začali chudnúť s proteínovou diétou KetoDiet na obľúbenom ženskom portáli Žena-in. Poďme sa dnes pozrieť, koľko jednotlivé dámy schudli, či im diéta vyhovuje a ako sa po zhruba mesiaci cítia.

 

Čítaj viac >>

   

11086818 10203900812342420 1090913184 oDlho očakávaná nová príchuť tyčiniek je tu, tentoraz v exotickej kombinácii chutí kokos – banán.

Čítaj viac >>

 

kolaz zenain SMKJe úžasné, že sa do našej výzvy k Superpremene prihlásilo niekoľko stoviek odvážnych a najmä odhodlaných žien a dievčat, z ktorých sme však museli vybrať iba 3 dámy, ktoré teraz čaká niekoľko týždňov s KetoDiet. Každá má svoj cieľ, svoj sen.

Čítaj viac >>

   

Strana 1 z 2

Schudnúť s KetoDiet nie je vôbec zložité. Ba naopak. KetoDiet je rýdzo česká značka osvedčenej proteínovej diéty pre ženy aj mužov, ktorá bola navrhnutá na rýchle, efektívne a bezpečné chudnutie. Základom sú chutné, vyvážené proteínové jedlá a nápoje obohatené o vitamíny, minerály a telu prospešné Omega 3 a 6. Celý diétny plán proteínovej diéty KetoDiet – po novom sa takisto používa názov ketónová diéta či ketodiéta – sa skladá z 3 nadväzujúcich krokov, v priebehu ktorých schudnete, pozvoľna sa vrátite k bežnému racionálnemu jedálničku, naučíte sa pravidelne jesť a piť a nakoniec svoju hmotnosť stabilizujete. Počas proteínovej diéty budete mať maximálne k dispozícii našich odborných poradcov, ktorí vás podporia a poradia vám vo chvíli, keď si nebudete vedieť rady, a to úplne ZDARMA.
Kompletnú ponuku proteínových jedál a nápojov nájdete v našom e-shope – zvoľte si podľa svojej chuti, alebo využite už navrhnuté štartovacie balíčky, ktoré sú navyše za zvýhodnenú cenu. Hľadáte motiváciu na chudnutie? Inšpirujte sa príbehmi našich klientov, ktorí už s proteínovou diétou KetoDiet schudli.

Copyright 2014 © KetoDiet | Proteinová dieta (ketonová) | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace)

kd product 300x600 kase sk