jakub smolik 3 flip 611x1125

03 SK doprava zdarma bannyrek

prodejnimista

newsletter

Novinky a akce emailem!

Prečo KetoDiet

  • Overená proteínová diéta
  • Jednoduchá & rýchla príprava
  • Motivujúce výsledky
  • Chudnete len z tuku
  • Nemusíte počítať kalórie
 

appstore

googleplay

Sme na sieti

fb g tw

Vianočné vouchery

KetoDiet FOR MEN biker

Jana Paulova odporucanie NEW

   
 

darek 150x150Garantujeme vám dodanie do Vianoc – objednávky prijaté do 18. 12. 2014 do 12.00 stihneme ešte vo štvrtok odoslať, a tak by ste ich mali dostať ešte pred Štedrým dňom. Aby ste mali istotu doručenia, odporúčame však objednávať čo  najskôr. Objednávky prijímame do 19. 12. 2014 do 10.00, kedy už nemôžeme garantovať dodanie do Vianoc.

Čítaj viac: GARANCIA DODANIA DO VIANOC

 

vianocne vouchery

 

Vianočné vouchery v hodnotách 20, 40 a 60 Euro nájdete v našom e-shope. A nepriplatíte si k nim vôbec žiadne poštovné.

Čítaj viac: Vianočné vouchery

 

Cuketa a KetoDietV posledných rokoch patrí cuketa k najobľúbenejším druhom zeleniny. Dôvod je jasný - dá sa s ňou v kuchyni perfektne experimentovať. A navyše sa skvele hodí na ketodiétu!

Čítaj viac: Pusťte sa do cukety | KetoDiet

   

Schudnúť s KetoDiet nie je vôbec zložité. Ba naopak. KetoDiet je rýdzo česká značka osvedčenej proteínovej diéty pre ženy aj mužov, ktorá bola navrhnutá na rýchle, efektívne a bezpečné chudnutie. Základom sú chutné, vyvážené proteínové jedlá a nápoje obohatené o vitamíny, minerály a telu prospešné Omega 3 a 6. Celý diétny plán proteínovej diéty KetoDiet – po novom sa takisto používa názov ketónová diéta či ketodiéta – sa skladá z 3 nadväzujúcich krokov, v priebehu ktorých schudnete, pozvoľna sa vrátite k bežnému racionálnemu jedálničku, naučíte sa pravidelne jesť a piť a nakoniec svoju hmotnosť stabilizujete. Počas proteínovej diéty budete mať maximálne k dispozícii našich odborných poradcov, ktorí vás podporia a poradia vám vo chvíli, keď si nebudete vedieť rady, a to úplne ZDARMA.
Kompletnú ponuku proteínových jedál a nápojov nájdete v našom e-shope – zvoľte si podľa svojej chuti, alebo využite už navrhnuté štartovacie balíčky, ktoré sú navyše za zvýhodnenú cenu. Hľadáte motiváciu na chudnutie? Inšpirujte sa príbehmi našich klientov, ktorí už s proteínovou diétou KetoDiet schudli.

Copyright 2014 © KetoDiet | Proteinová dieta (ketonová) | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace)

kd product 300x600 kase sk